INTEGRACJE

Dokonywane przez nas integracje pozwalają na szybkie i pełne przesyłanie danych między różnymi systemami IT, a także oprogramowaniem i montowanymi przez nas urządzeniami — czytnikami, kontrolerami, itp. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełnię bezpieczeństwa dla wszystkich naszych Klientów, dlatego jedną ze stosowanych przez nas technologii jest szyfrowanie; kliknij tutaj i dowiedz się więcej na jej temat.

 

Wdrożone urządzenia Rosslare można w łatwy i bezpieczny sposób zintegrować z oferowanymi przez nas systemami, które doskonale sprawdzają się w wielu branżach.

Jest to przede wszystkim kontrola dostępu. Oprogramowanie posiada szereg funkcji, które pozwalają na zarządzanie drzwiami wejściowymi oraz wjazdem na parking. System umożliwia m.in.: sterowanie zamkami w drzwiach, bramkami obrotowymi, szlabanami, nadawanie uprawnień poszczególnym użytkownikom do wejścia do stref, monitoring wszystkich zdarzeń, stanu urządzeń i drzwi w czasie rzeczywistym. System ten może być zintegrowany dodatkowo z Active Directory, systemami CCTV, SAP, SSWiN.

parking
obliczenia

Drugim z systemów, na które bez wątpienia należy zwrócić uwagę podczas wdrażania rozwiązań Rosslare w firmie jest rejestracja czasu pracy, która pozwala m.in. na: sprawne kontrolowanie obecności pracowników w firmie, monitorowanie czasu pracy (z podziałem na godziny planowe i nadliczbowe), zatwierdzenie odpracowania nieobecności, rozliczanie delegacji. System umożliwia także tworzenie grafików i przypisywanie ich do poszczególnych pracowników. Rejestracja czasu pracy znacząco usprawnia działanie osób w działach kadrowych oraz księgowych. Dla jeszcze szybszej i wydajniejszej pracy system ten może być zintegrowany m.in. z programami: SAP, Impuls, Symfonia, InfoMedica, TETA, Macrologic, Simple, Microsoft, CDN Optima, CDN XL, Polski System Kadrowo-Płacowy, R2Płatnik, Active Directory, WebSSO, a także specjalistycznym oprogramowaniem skierowanym do konkretnych branż.

Dzięki możliwości integracji unika się wprowadzania tych samych danych w każdym z systemów osobno. Pozwala to nie tylko na usprawnienie pracy, ale także minimalizuje ryzyko pomyłek podczas dodawania informacji w programach. Zakres danych wymienianych pomiędzy systemami klienta a systemami kontroli dostępu jest elastyczny — można go dowolnie konfigurować, by móc jak najlepiej dopasować do własnych potrzeb, a także wymogów prawa.

analiza-danych