Ochrona zdrowia

Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa w ochronie zdrowia

Produkty marki Rosslare doskonale sprawdzą się w obiektach medycznych wszelkiego typu – od aptek, małych klinik, przez ośrodki pomocy, duże kliniki oraz szpitale z rozbudowaną ilością obiektów. Systemy Rosslare zostały wdrożone w setkach punktów branży medycznej na całym świecie. Dzięki nim zapewniony jest wysoki poziom opieki oraz bezpieczeństwa, związany z umożliwieniem dostępu do określonych stref oraz pomieszczeń uprawnionym do tego osobom.

Unikalne potrzeby opieki medycznej

Punkty opieki zdrowotnej stoją przed ogromnym wyzwaniem zapewniania pomocy medycznej przy jednoczesnym zachowaniu pełni bezpieczeństwa osób, danych oraz zdrowia personelu i pacjentów. Wymaga to opracowania zasad, które poprawiają higienę, zabezpieczają sprzęt przed kradzieżą i chronią zapasy medyczne, a także zapewniają bezpieczne przechowywanie danych osobowych. Wszystko po to, aby spełnić restrykcyjne wymagania, które nakładane są na placówki medyczne przez prawo.

Obiekty branży medycznej wymagają

rozwiązań zapewniających bezpieczny i szybki dostęp do materiałów medycznych, a także sprawne zarządzanie nimi

zaawansowanych systemów blokujących drzwi i urządzeń kontroli dostępu do stref oraz „pomieszczeń czystych”

rozwiązań, które pozwalają na zmniejszenie częstotliwości dotykania urządzeń w celu zapewnienia maksymalnej higieny (dostęp bezdotykowy)

kompleksowego zarządzania dostępem dla gości oraz pacjentów

szerokich możliwości śledzenia zdarzeń oraz raportowania wydarzeń, które pozwolą na rozbudowaną analitykę funkcjonowania obiektu

pełnej kontroli obiektu w celu skutecznego działania w przypadku wystąpienia zdarzeń nieprzewidzianych, takich jak np. ewakuacja

Rozwiązania Rosslare dla obiektów medycznych oferują

zintegrowaną kontrolę dostępu z wieloma typami poświadczeń użytkowników

kompleksowe zarządzanie systemem dla odwiedzających

możliwość automatycznego zarządzania drzwiami w obiektach

zintegrowane zarządzanie wieloma czytnikami

szerokie możliwości analityki i raportowania zdarzeń