Identyfikatory RFID

Identyfikatory RFID

Sieciowy czytnik biometryczny do skanowania twarzy i odcisków palców

W celu skutecznej weryfikakcji użytkowników i posiadaczy uprawnień, w instytucji każdego typu konieczne jest wdrożenie rozwiązań obsługujących bezpieczne identyfikatory RFID. Rosslare oferuje szeroką gamę technologii opartą o system poświadczeń, które charakteryzują się wysoką wydajnością. Pozwalają na zachowanie pełni bezpieczeństwa przy znacznym zmniejszeniu kosztów. Bogate portfolio Rosslare obejmuje następujące produkty:

  • 13.56 MHz MIFARE® DESFire®EV1 i MIFARE Plus®,

  • 13.56 MHz MIFARE Classic®,

  • EV1 UHF Obcy Higgs-3,

  • 125 kHz EM and Temic,

  • aplikację mobilną BLE-ID,

  • pakiet SDK do obsługi rozwiązań mobilnych

Szeroka gama identyfikatorów RFID Rosslare jest dostępna w formie tzw. KEY FOBów lub kart ISO, aby móc spełnić określone wymagania klientów. Nasze wysokiej jakości rozwiązania są znane z dużej liczby możliwych odczytów, a także usług personalizacji (grawerowania laserowego i drukowania zdjęć na kartach za pomocą technologii termotransferowej).

*MIFARE Classic, MIFARE Plus i DESFire są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy NXP B.V.

ZNAJDŹ PRODUKT

Ustaw filtrowanie

Kategoria
Kontrolery – kategorie
Interfejs / Protokół
Ilość podłączonych czytników
Ilość wejść / wyjść
Użytkownicy
Zdarzenia
Maksymalna ilość czytników
Please select listing to show.

13.56 MHz MIFARE DESFire EV1 i MIFARE Plus

Platforma O2S firmy Rosslare umożliwia wybór między otwartym zarządzaniem kluczami (obejmuje narzędzia do wewnętrznego programowania identyfikatorów) a wstępnie skonfigurowanymi czytnikami i danymi uwierzytelnia, które mają odrębne niestandardowe klucze i konfigurację zabezpieczeń dokonaną podczas produkcji.

13.56 MHz MIFARE Classic EV1

System danych uwierzytelniających Rosslare 13,56 MHz obejmuje karty ISO i tagi (KEY FOB) o stylowym wyglądzie. Funkcje karty pozwalają na to, aby służyła jako identyfikator do użytku z kompatybilnym czytnikiem, również zgodnym z normą ISO/IEC 14443-1/2/3/4. Rosslare oferuje pełne usługi dostosowywania do posiadanego w firmie oprogramowania, drukowania identyfikatorów i wiele więcej.

UHF Alien Higgs-3

Tagi UHF umożliwiają rozpoznawanie pojazdów lub innych obiektów z dużej odległości; są niezwykle przydatne zarówno w przypadku uzyskiwania autoryzacji w szybki sposób, jak i uwierzytelniania dwuskładnikowego. Tagi, etykiety i breloki UHF są szczególnie użyteczne podczas zarządzania parkingami, ale i do innych zastosowań, takich jak m.in. wyjazd do izby przyjęć czy dostęp do obiektów bez użycia rąk. Twarde znaczniki mogą wytrzymać trudne warunki pogodowe i występują w wersji z otworami montażowymi. Co ważne, może przymocować je na powierzchniach metalowych.

125 kHz EM and Temic

Seria kart Rosslare 125 kHz obejmuje dwie główne linie produktów: karty tylko do odczytu serii EM i programowalne dane uwierzytelniające w standardzie Temic. Karty Rosslare 125 kHz są niezawodne i wolne od zakłóceń. Należy jednak zaznaczyć, że osoby noszące je mogą napotykać zakłócenia podczas mijania innych obiektów elektromagnetycznych. Funkcjonalne, wytrzymałe i solidne karty Rosslare 125 kHz działają nawet wtedy, gdy są mokre, przez co mogą być zastosowane w wielu zróżnicowanych środowiskach.

Rozwiązania dotyczące rejestracji

Rosslare dostarcza kilka typów stacji rejestracyjnych USB, które można zainstalować na pojedynczym komputerze lub na połączonych przez sieć urządzeniach. Rozwiązanie to pozwala większym firmom mieć kilka zapisów administracyjnych w każdym oddziale podczas zarządzania poświadczeniami HR i bezpieczeństwa. Urządzenia rejestrujące USB obsługują rejestrację 13.56 MHz, 125 kHz oraz EM, UHF i mobilne w powiązaniu z oprogramowaniem AxTraxPro.

Stylowe KEY FOBy
Doskonała jakość
Wysoka wytrzymałość
Karty ISO /
grippery /
tagi
Stylowe KEY FOBy
Doskonała jakość
Wysoka wytrzymałość
Karty ISO/ grippery / tagi

Dokumenty do pobrania

MIFARE Classic EV1 - specyfikacja techniczna

EM-and-Termic - specyfikacja techniczna

UHF-Alien-Higgs-3 - specyfikacja techniczna

MIFARE Plus - specyfikacja techniczna

MIFARE DESFire EV1 - specyfikacja techniczna