O nas

Jako firma AutoID jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rozwiązań marki Rosslare w Polsce. Na rynku działamy od 1999 roku. Od samego początku funkcjonowania stawialiśmy na dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji, które będą stanowić odpowiedź na ich potrzeby. Oferujemy m.in. kontrolę dostępu, rejestrację czasu pracy oraz zarządzanie parkingiem.

autoid logo
rosslare-czytniki

Współpraca z marką Rosslare i wdrażanie czytników oraz kontrolerów opracowanych przez jej ekspertów pozwala nam na implementowanie najnowocześniejszych rozwiązań. Urządzenia są kompatybilne z naszymi autorskimi rozwiązaniami z zakresu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

 

Dokonaliśmy wdrożeń produktów Rosslare zarówno w firmach prywatnych, jak i instytucjach publicznych. Wśród nich warto wymienić: przedsiębiorstwa produkcyjne oraz usługowe, biurowce, placówki finansowe i bankowe, ochrony zdrowia oraz edukacyjne. Szersze opisy niektórych wdrożeń znajdą Państwo tutaj.

Dlaczego warto zainwestować w urządzenia Rosslare?

Firma Rosslare od ponad 40 lat dostarcza rozwiązania z zakresu kontroli dostępu — ma duże doświadczenie, a na całym świecie jest rozpoznawana jako marka, której można zaufać.

 

Rosslare oferuje jedno z najszerszych portfolio gotowych produktów na rynku wraz z dostosowanymi rozwiązaniami. Pozwalają na wzrost produktywności oraz rentowności organizacji, jej rozwój. Produkty marki Rosslare są: wysoce bezpieczne, elastyczne, łatwe do wdrożenia, a także przyjazne dla środowiska, przez co doskonale sprawdzają się w nowoczesnych firmach, stawiających na wysoki poziom bezpieczeństwa w dobrej cenie.